Minsko pl. 1,1ha

Parengtas DETALUS PLANAS: 1,1 ha žemės ūkio paskirties sklypui pakeista paskirtis į komercinę / pramoninę.

Sklypas yra Minsko plento 22-ame kilometre, prie pat plento. Sklypas parduodamas.

Parengtas vietovės lygmens žemės sklypo (kad. Nr. 4182/0600:776), esančio Čepurniškių g. 5, Šinkalaukio k., Rukainių sen., Vilniaus r.,  DETALUS PLANAS
Planavimo tikslai: keisti žemės sklypo pagrindinę žemės naudojimo paskirtį pagal bendrojo plano sprendinius iš žemės ūkio paskirties į kitos paskirties žemę: komercinės paskirties objektų teritorijos – prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos (K1), pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos – pramonės ir sandėliavimo įmonių statybos (P1). Nustatyti planuojamos teritorijos naudojimo ir tvarkymo režimą, statybos reglamentus.

Kamarausko g., Tarandė

PARDUOTAS gyvenamųjų sklypų kvartalas pavieniais sklypais Kamarausko g., Tarandėje. Sklypai paruošti pardavimui, reklama, surasti pirkėjai, derybų ir pardavimo proceso organizavimas.

Vaidagų g., Trakų Vokė

PARDUOTAS gyvenamųjų sklypų kvartalas pavieniais sklypais Vaidagų g. 70 – 104, Trakų Vokėje. Sklypai paruošti pardavimui, reklama, surasti pirkėjai, derybų ir pardavimo proceso organizavimas.

Nesvyžiaus g., Pavilionys

Parengtas formavimo ir pertvarkymo projektas. Padalintas 1,01 ha ploto sklypas į mažesnius sklypus. Pakeista paskirtis į gyvenamąją ir komercinę. Organizuoti melioracijos rinktuvų tiksliniai matavimai. Suderintas įvažiavimas į kvartalą su Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono savivaldybėmis. Įrengti privažiavimai prie naujai suformuotų sklypų. Atvesta elektra į kvartalą.

PARDUOTAS gyvenamųjų sklypų kvartalas pavieniais sklypais Nesvyžiaus g. 45 – 45N, Pavilionyse, Vilniaus m. Sklypai paruošti pardavimui, reklama, surasti pirkėjai, derybų ir pardavimo proceso organizavimas.

Bebrų g., Riešė

Parengtas formavimo ir pertvarkymo projektas sklypui, kad. nr. 4117/0100:93. Padalintas 3,8 ha ploto sklypas į mažesnius sklypus. Pakeista žemės ūkio paskirtis į gyvenamąją. Atvesta elektra į kvartalą.

PARDUOTAS gyvenamųjų sklypų kvartalas pavieniais sklypais Bebrų g. 38 – 40G, Užugriovio k., Riešės sen., Vilniaus r. Sklypai paruošti pardavimui, reklama, surasti pirkėjai, derybų ir pardavimo proceso organizavimas.

Rasakilų g., Galgiai

Parengtas formavimo ir pertvarkymo projektas. Padalintas 2,27 ha ploto sklypas į mažesnius 28-is sklypus. Pakeista žemės ūkio paskirtis į gyvenamąją. Atvesta elektra į kvartalą. Įrengtas žvyrkelis.

PARDUOTAS gyvenamųjų sklypų kvartalas pavieniais sklypais Rasakilų g. 3 – 47, Galgių k., Antakalnio sen., Vilniaus m. Sklypai paruošti pardavimui, reklama, surasti pirkėjai, derybų ir pardavimo proceso organizavimas.